JĘZYK HISZPAŃSKI

Oferujemy prywatne lekcje online z wysokiej klasy lektorem. Masz mało czasu, a zależy Ci na jakości i profesjonaliźmie? Szukasz wyjątkowego lektora?

Trafiłeś pod właściwy adres !

    

Nie ważne czy zaczynasz od zera czy też chcesz dalej doskonalić swój hiszpański. Być może potrzebna Ci jest znajomość języka w pracy albo preferujesz konwersacjwe na luźne tematy? Nasi lektorzy dobiorą dla ciebie indywidualny program nauczania, dopasowując go do twoich potrzeb.

Więc na co czekasz? 

Pierwsza lekcja online jest gratis!

 Spróbuj i przekonaj się sam! To nic nie kosztuję! Czeka Cię jedynie przyjemna rozmowa z nosicielem języka bądź też lektorem, który oceni twój poziom hiszapńskiego i razem z tobą ustali indywidualny program nauczania dostosowany do Twoich oczekiwań.

Zajmie Ci to jedynie 30 minut i  do niczego nie zobowiązuje.


słuchawki

słuchawki

Jak to wygląda

Krok 1

Umawiasz się na pierwszą lekcję próbną

Piszesz maila bądź dzwonisz do nas w celu ustalenia dnia i godziny która Ci odpowiada. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu.

Krok 2

Pierwsza lekcja próbna

I o to pierwsze spotkanie z twoim prywatnym lektorem! Podczas rozmowy opowiadasz o tym czego oczekujesz od lekcji i razem z lektorem ustalacie jaka forma nauczania jest dla ciebie najbardziej odpowiednia (lekcje albo konwersacje), na jakim słownictwie chciałbyś najbardziej się skupić (język ogólny/ język biznesowy), jakie umiejętności językowe Cię interesują (mówienie, pisanie, czytanie… albo wszystkie). Kończąc lekcję próbną nie musisz od razu podejmować decyzję o rozpoczęciu nauczania!

Krok 3

Zaczynasz przygodę z językiem

Jeżeli próbna lekcja sprostała twoim oczekiwaniom i zdecydowałeś się uczyć z naszym lektorem, wykupujesz miesięczny pakiet zajęć.


Na chwilę obecną są dostępne 2 pakiety

•HISZPAŃSKI 1 RAZ W TYGODNIU

•HISZPAŃSKI 2 RAZY I WIĘCEJ W TYGODNIU


Z jakich narzędzi korzystamy

podręczniki

są dobrane do twoich potrzeb


zeszyt online

w którym Ty i twój lektor na bieżąco zapisujecie nowe słówka, wykonujecie różnego rodzaju zadania i td.


materiały z internetu

aktualne artykuły, video i td.


nagranie lekcji

na Twoje życzenie lektor po przeprowadzonych zajęciach nagrywa audio z treścią waszej lekcji i wysyła do ciebie. Będziesz mógł słuchając nagrania utrwalać materiał i ćwiczyć poprawną wymowę w dowolnej chwili!


Umów się na pierwszą bezpłatną lekcje!

Przejdź do zakładki Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *