O Nas

Jesteśmy MŁODYM I NOWOCZESNYM centrum językowym!

Specjalizujemy się w obszarze PRYWATNYCH KOREPETYCJI  języków obcych ONLINE Z OSOBISTYM LEKTOREM.

Nasza oferta  jest skierowana przede wszystkim do klienta indywidualnego, szukającego WYJĄTKOWEGO LEKTORA I INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA. 

 NAUKA ONLINE Z PRYWATNYM LEKTOREM POMOŻE CI

OSZCZĘDZIĆ CZAS I PIENIĄCE, KTÓRE POŚWIĘCIŁBYŚ NA DOJAZD,

A JEDNOCZEŚNIE DZIĘKI NOWOCZESNYM TECHNOLOGIOM I KAMERZE JAKOŚCIOWO W

NICZYM NIE USTĘPUJE NAUCE FACE TO FACE!!!

Dobierając naszych lektorów stawiamy na JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE  oraz na współczesne metody naucznia języków.

Nasi lektorzy, oprócz gramatyki, nauczą Ciebie  SWOBODNIE POSŁUGIWAĆ SIĘ JĘZYKIEM CODZIENNYM!

Nasi lektorzy TO NATIVE SPEAKERZY oraz lektorzy z poziomem znajomości języka zbliżonym do poziomu NOSICIELA, ponieważ większość z nich mieszkała i studiowała za garnicą.

Zależy nam żebyś podczas lekcji czułeś się KOMFORTOWO I SWOBODNIE!

  

KTÓREGO JĘZYKA CHCESZ SIĘ UCZYĆ?

ANGIELSKI

ROSYJSKI

HISZPAŃSKI

POLISH

W ostatnich latach zauważyliśmy rosnącą tendencję zainteresowania się nauczaniem języków online. Jest to zazwyczaj spowodowane brakiem czasu na uczęszczanie do szkoły językowej oraz wzrostem wymagań co do biegłości posługiwania się językiem przez samego lektora. Kiedyś wystarczającym wymaganiem było wykształcenie lektora, dzisiaj świat dyktuje inne wymagania. Poza znajomością języka od strony gramatyki chcemy żeby nasz lektor znał i umiał przekazać Wam język potoczny, opowiedział o kraju i obyczajach jego mieszkańców, miał piękny akcent. Stąd w epoce powszechnego dostępu do internetu byłoby irracjonalnie nie skorzystać z okazji uczenia się z doświadczonym lektorem, który mieszkał albo studiował przez dłuższy czas w kraju naszego języka docelowego!

NAUKA ONLINE DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z ŻYWYM JĘZYKIEM BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Kamera oraz specjalne narzędzia pozwalają maksymalnie zbliżyć spotkanie online do spotkania face to face. Nic nie tracąc zyskuje się czas i jakość. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi pracujących, podróżujących i prawdziwych pasjonatów języka, którym zależy na szlifowaniu języka. Specjalne narzędzia z których korzystają nasi lektorzy podczas lekcji pozwalają pisać, czytać, tłumaczyć, stawiać akcenty w specjalnym online zeszycie, dostęp do którego masz tylko ty i twój lektor. Razem z lektorem w trybie online piszecie, rozmawiacie na różne tematy i omawiacie kwestie gramatyczne. Cały materiał z lekcji zostaje zapisany w zeszycie w wygodnej formie do której masz dostęp w każdej chwili!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA PIERWSZĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ KTÓRA JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA! 

NAPISZ DO NAS ALBO ZADZWOŃ!

TO JEST ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ!